به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


برای اصلاح و بازسازی شبکه های برق در گرمی 4 میلیارد تومان هزینه می شود

سرپرست فرمانداری گرمی در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان گفت:هم اکنون پروژه برق‌رسانی بطول 90 کیلومتردر زمینه‌های اصلاح و بهسازی شبکه‌های برق‌رسانی فرسوده، روشنایی، توسعه و احداث شبکه برق در این شهرستان جهت مقاوم شدن در برابر بلایای طبیعی در دست اجراست.
امامی گفت: برای این منظور 4 میلیارد تومان اعتبارهزینه می شود.
وی اظهار داشت : بخشی ازشبکه‌های برق‌رسانی درمسیرروستاهای شهرستان نیزبطول 250 کیلومتر دیگرنیز قدیمی و فرسوده بوده و نیاز به اصلاح و بازسازی دارند .
مدیرستاد بحران گرمی تصریح کرد: به دلیل وزش بادشدید و برخورد یک دستگاه کامیون با سیمهای برق درمسیرروستای دریامان از توابع بخش مرکزی گرمی درشب گذشته برق شهر گرمی ساعاتی قطع شد وبلافاصله بعد از مطلع شدن از خاموشی و قطع شدن برق 5 اکیپ مرتبط شرکت برق برای اتصال مجدد برق به مناطق قطع شده اعزام شدند که بر اساس اقدامات صورت گرفته مشکل قطع برق شهرستان گرمی بطور کامل برطرف شده است.
امامی تشکیل جلسات ستاد مدیریت بحران را فرصت مناسبی برای آمادگی مسئولان ارزیابی کرد و تصریح کرد : تشکیل جلسه در زمان بحران هنر نیست ،آمادگی مدیران در لحظه هنر است ،مدیران عضو ستاد بایستی در لحظه آماده باشند این آمادگی باید به گونه ای باشد که مدیر هر لحظه احتمال وقوع حادثه را بدهد و خود را در شرایط خدمات رسانی قرار دهد به گونه ای که دقیقاً در شرایط بحران قرار دارد .
وی افزود :هرگونه قصور و کوتاهی از مسئولان یا عدم انجام تدابیر و تمهیدات لازم در زمان بحران هزینه های بسیار سنگینی به دنبال دارد چرا که در زمان حادثه جان مردم با اقدام ما مسئولان گره خورده ،درصورت هرگونه کوتاهی ، امکان جبران وجود نخواهد داشت در حالیکه با مدیریت صحیح می توان جان بسیاری از مردم را نجات داد .
گزارش از: سیدمهدی حسینیمنبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است